Volkan bölgelerinde, belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak bulmacada nedir?

Volkan bölgelerinde, belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Volkan bölgelerinde, belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Volkan bölgelerinde, belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak“ sorusuna cevap olarak “GAYZER”, “KAYNAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak', volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak nedir, volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak açıklaması, sözlük volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak, sözlükte volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak, bulmaca volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak, bulmaca çözümü volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak, volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak tanımı, sözlükte volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak ne, bulmaca soruları volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak, volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak ne demek, volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak, bulmacada volkan bölgelerinde belli aralıklarla su ve buhar fışkırtan sıcak kaynak