Viranelerde, Harabelerde Oturan bulmacada nedir?

Viranelerde, Harabelerde Oturan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Viranelerde, Harabelerde Oturan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Viranelerde, Harabelerde Oturan“ sorusuna cevap olarak “HARABENİŞİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

viranelerde harabelerde oturan nedir, sözlükte viranelerde harabelerde oturan ne, sözlük viranelerde harabelerde oturan, bulmaca soruları viranelerde harabelerde oturan, viranelerde harabelerde oturan, bulmaca sözlüğü 'viranelerde harabelerde oturan', sözlükte viranelerde harabelerde oturan, viranelerde harabelerde oturan tanımı, bulmacada viranelerde harabelerde oturan, bulmaca viranelerde harabelerde oturan, bulmaca çözümü viranelerde harabelerde oturan, viranelerde harabelerde oturan ne demek, viranelerde harabelerde oturan açıklaması