Venedik'te gondolcuların söylediği, hafif ve durgun parça bulmacada nedir?

Venedik'te gondolcuların söylediği, hafif ve durgun parça“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Venedik'te gondolcuların söylediği, hafif ve durgun parça” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Venedik'te gondolcuların söylediği, hafif ve durgun parça“ sorusuna cevap olarak “BARCAROLLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, bulmacada venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça nedir, sözlükte venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, bulmaca sözlüğü 'venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça', venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça açıklaması, bulmaca venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça tanımı, sözlük venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, sözlükte venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça ne, venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça ne demek, bulmaca çözümü venedikte gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça