Venedik’te gondolcuların söylediği, hafif ve durgun parça bulmacada nedir?

Venedik’te gondolcuların söylediği, hafif ve durgun parça“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Venedik’te gondolcuların söylediği, hafif ve durgun parça” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Venedik’te gondolcuların söylediği, hafif ve durgun parça“ sorusuna cevap olarak “BARCAROLLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça ne demek, sözlükte venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça ne, sözlükte venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça nedir, bulmaca çözümü venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça açıklaması, bulmaca soruları venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, bulmaca venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, bulmacada venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça tanımı, sözlük venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça, bulmaca sözlüğü 'venedik’te gondolcuların söylediği hafif ve durgun parça'