Veda Busesi”, “O Ağacın Altı”, “Avuçlarımda Hâlâ Sıcaklığın Var” gibi şarkı YUSUF bulmacada nedir?

Veda Busesi”, “O Ağacın Altı”, “Avuçlarımda Hâlâ Sıcaklığın Var” gibi şarkı YUSUF“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Veda Busesi”, “O Ağacın Altı”, “Avuçlarımda Hâlâ Sıcaklığın Var” gibi şarkı YUSUF” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Veda Busesi”, “O Ağacın Altı”, “Avuçlarımda Hâlâ Sıcaklığın Var” gibi şarkı YUSUF“ sorusuna cevap olarak “NALKESEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf, sözlükte veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf ne, sözlük veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf, bulmaca sözlüğü 'veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf', bulmaca soruları veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf, veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf açıklaması, veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf tanımı, sözlükte veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf, veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf, veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf nedir, bulmacada veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf, bulmaca veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf, veda busesi” “o ağacın altı” “avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var” gibi şarkı yusuf ne demek