Vara yoğa ağlayan, sulu gözlü bulmacada nedir?

Vara yoğa ağlayan, sulu gözlü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vara yoğa ağlayan, sulu gözlü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vara yoğa ağlayan, sulu gözlü“ sorusuna cevap olarak “AĞLAMSIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü vara yoğa ağlayan sulu gözlü, sözlük vara yoğa ağlayan sulu gözlü, vara yoğa ağlayan sulu gözlü açıklaması, bulmaca soruları vara yoğa ağlayan sulu gözlü, vara yoğa ağlayan sulu gözlü tanımı, vara yoğa ağlayan sulu gözlü, sözlükte vara yoğa ağlayan sulu gözlü ne, bulmaca sözlüğü 'vara yoğa ağlayan sulu gözlü', vara yoğa ağlayan sulu gözlü ne demek, bulmacada vara yoğa ağlayan sulu gözlü, sözlükte vara yoğa ağlayan sulu gözlü, vara yoğa ağlayan sulu gözlü nedir, bulmaca vara yoğa ağlayan sulu gözlü