Van Gölü’nde, “Yaka Adası” da denilen küçük ada bulmacada nedir?

Van Gölü’nde, “Yaka Adası” da denilen küçük ada“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Van Gölü’nde, “Yaka Adası” da denilen küçük ada” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Van Gölü’nde, “Yaka Adası” da denilen küçük ada“ sorusuna cevap olarak “ADIR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada ne, van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada açıklaması, van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada tanımı, van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada ne demek, bulmaca çözümü van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada, bulmaca van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada, van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada, sözlük van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada, bulmaca sözlüğü 'van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada', bulmaca soruları van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada, bulmacada van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada, van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada nedir, sözlükte van gölü’nde “yaka adası” da denilen küçük ada