Vaktinden önce,erken doğmuş bebek bulmacada nedir?

Vaktinden önce,erken doğmuş bebek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vaktinden önce,erken doğmuş bebek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vaktinden önce,erken doğmuş bebek“ sorusuna cevap olarak “PREMATURE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

vaktinden önceerken doğmuş bebek nedir, bulmaca soruları vaktinden önceerken doğmuş bebek, bulmacada vaktinden önceerken doğmuş bebek, vaktinden önceerken doğmuş bebek, sözlükte vaktinden önceerken doğmuş bebek, bulmaca çözümü vaktinden önceerken doğmuş bebek, sözlükte vaktinden önceerken doğmuş bebek ne, vaktinden önceerken doğmuş bebek açıklaması, vaktinden önceerken doğmuş bebek tanımı, bulmaca sözlüğü 'vaktinden önceerken doğmuş bebek', vaktinden önceerken doğmuş bebek ne demek, bulmaca vaktinden önceerken doğmuş bebek, sözlük vaktinden önceerken doğmuş bebek