Vaktinden önce, erken doğmuş bebek bulmacada nedir?

Vaktinden önce, erken doğmuş bebek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vaktinden önce, erken doğmuş bebek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vaktinden önce, erken doğmuş bebek“ sorusuna cevap olarak “PREMATURE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'vaktinden önce erken doğmuş bebek', sözlük vaktinden önce erken doğmuş bebek, vaktinden önce erken doğmuş bebek tanımı, sözlükte vaktinden önce erken doğmuş bebek, bulmaca vaktinden önce erken doğmuş bebek, bulmacada vaktinden önce erken doğmuş bebek, vaktinden önce erken doğmuş bebek nedir, vaktinden önce erken doğmuş bebek ne demek, bulmaca çözümü vaktinden önce erken doğmuş bebek, vaktinden önce erken doğmuş bebek, bulmaca soruları vaktinden önce erken doğmuş bebek, sözlükte vaktinden önce erken doğmuş bebek ne, vaktinden önce erken doğmuş bebek açıklaması