Vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili bulmacada nedir?

Vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili“ sorusuna cevap olarak “KONSOLİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili ne demek, bulmaca çözümü vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili, bulmacada vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili, vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili tanımı, bulmaca soruları vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili, vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili nedir, bulmaca vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili, sözlükte vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili ne, sözlükte vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili, vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili, sözlük vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili, bulmaca sözlüğü 'vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili', vadesi belli olmayan ve yalnızca faizi ödenen devlet tahvili açıklaması