Vücut sıcaklığının 40,5 C derecenin üzerine çıkması bulmacada nedir?

Vücut sıcaklığının 40,5 C derecenin üzerine çıkması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vücut sıcaklığının 40,5 C derecenin üzerine çıkması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vücut sıcaklığının 40,5 C derecenin üzerine çıkması“ sorusuna cevap olarak “HİPERPREKSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması', bulmacada vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması, sözlükte vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması, vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması açıklaması, bulmaca vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması, vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması nedir, sözlük vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması, bulmaca çözümü vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması, sözlükte vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması ne, bulmaca soruları vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması, vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması, vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması tanımı, vücut sıcaklığının 405 c derecenin üzerine çıkması ne demek