Uzunlamasına Kesilmiş Yufkanın İçine Peynir,ceviz Konularak Yapılan Bir Çeşit Börek bulmacada nedir?

Uzunlamasına Kesilmiş Yufkanın İçine Peynir,ceviz Konularak Yapılan Bir Çeşit Börek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzunlamasına Kesilmiş Yufkanın İçine Peynir,ceviz Konularak Yapılan Bir Çeşit Börek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzunlamasına Kesilmiş Yufkanın İçine Peynir,ceviz Konularak Yapılan Bir Çeşit Börek“ sorusuna cevap olarak “HALAÇKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

bulmaca uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek, uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek nedir, sözlük uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek, bulmaca sözlüğü 'uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek', uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek tanımı, uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek, sözlükte uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek, uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek açıklaması, bulmaca soruları uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek, bulmaca çözümü uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek, bulmacada uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek, sözlükte uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek ne, uzunlamasına kesilmiş yufkanın i̇çine peynirceviz konularak yapılan bir çeşit börek ne demek