Uzun boylu, zayıf, ince kimse bulmacada nedir?

Uzun boylu, zayıf, ince kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzun boylu, zayıf, ince kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzun boylu, zayıf, ince kimse“ sorusuna cevap olarak “KİKİRİK”, “VALAKAD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte uzun boylu zayıf ince kimse ne, uzun boylu zayıf ince kimse, bulmaca uzun boylu zayıf ince kimse, uzun boylu zayıf ince kimse tanımı, bulmacada uzun boylu zayıf ince kimse, uzun boylu zayıf ince kimse ne demek, uzun boylu zayıf ince kimse açıklaması, uzun boylu zayıf ince kimse nedir, bulmaca soruları uzun boylu zayıf ince kimse, sözlük uzun boylu zayıf ince kimse, bulmaca çözümü uzun boylu zayıf ince kimse, bulmaca sözlüğü 'uzun boylu zayıf ince kimse', sözlükte uzun boylu zayıf ince kimse