Uzak Doğu’da yetişen, bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan, bulmacada nedir?

Uzak Doğu’da yetişen, bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan,“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uzak Doğu’da yetişen, bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan,” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uzak Doğu’da yetişen, bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan,“ sorusuna cevap olarak “KAFUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan, uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan nedir, bulmacada uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan, sözlükte uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan ne, bulmaca soruları uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan, sözlük uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan, uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan tanımı, bulmaca sözlüğü 'uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan', bulmaca uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan, uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan açıklaması, uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan, uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan ne demek, bulmaca çözümü uzak doğu’da yetişen bir çeşit taflandan elde edilen ve tıpta kullanılan