Urfa Yöresinde Yetişen, İnce Kabuklu, Yuvarlak Taneli Bir Çeşit Üzüm bulmacada nedir?

Urfa Yöresinde Yetişen, İnce Kabuklu, Yuvarlak Taneli Bir Çeşit Üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Urfa Yöresinde Yetişen, İnce Kabuklu, Yuvarlak Taneli Bir Çeşit Üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Urfa Yöresinde Yetişen, İnce Kabuklu, Yuvarlak Taneli Bir Çeşit Üzüm“ sorusuna cevap olarak “SERPENKIRAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm tanımı, urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm açıklaması, urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm ne demek, bulmaca soruları urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm, bulmaca sözlüğü 'urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm', sözlük urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm, bulmaca çözümü urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm, bulmacada urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm, urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm, sözlükte urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm ne, urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm nedir, bulmaca urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm, sözlükte urfa yöresinde yetişen i̇nce kabuklu yuvarlak taneli bir çeşit üzüm