Urfa Yöresinde Yetişen, Çok Tatlı Bir Çesit Üzüm bulmacada nedir?

Urfa Yöresinde Yetişen, Çok Tatlı Bir Çesit Üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Urfa Yöresinde Yetişen, Çok Tatlı Bir Çesit Üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Urfa Yöresinde Yetişen, Çok Tatlı Bir Çesit Üzüm“ sorusuna cevap olarak “TEHENNAVI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

sözlükte urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm, sözlükte urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm ne, urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm nedir, urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm açıklaması, urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm, bulmaca urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm, bulmaca çözümü urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm, urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm tanımı, bulmaca soruları urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm, bulmaca sözlüğü 'urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm', sözlük urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm, bulmacada urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm, urfa yöresinde yetişen çok tatlı bir çesit üzüm ne demek