Un, şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı bulmacada nedir?

Un, şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Un, şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Un, şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı“ sorusuna cevap olarak “HELİSE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmacada un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı, bulmaca un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı, un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı açıklaması, sözlükte un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı ne, bulmaca soruları un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı, bulmaca çözümü un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı, bulmaca sözlüğü 'un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı', sözlük un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı, un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı nedir, un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı ne demek, un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı, un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı tanımı, sözlükte un şeker ve yağla yapılan helvaya benzer bir tatlı