Un elendikten sonra, elek üstünde kalan kabuk kırıntıları bulmacada nedir?

Un elendikten sonra, elek üstünde kalan kabuk kırıntıları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Un elendikten sonra, elek üstünde kalan kabuk kırıntıları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Un elendikten sonra, elek üstünde kalan kabuk kırıntıları“ sorusuna cevap olarak “KEPEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlükte un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları, sözlük un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları, un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları ne demek, bulmacada un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları, un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları nedir, bulmaca sözlüğü 'un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları', un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları, sözlükte un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları ne, un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları tanımı, bulmaca soruları un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları, un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları açıklaması, bulmaca un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları, bulmaca çözümü un elendikten sonra elek üstünde kalan kabuk kırıntıları