Uganda'da Yaşayan, Nil Kıyısından Gelme Halk bulmacada nedir?

Uganda'da Yaşayan, Nil Kıyısından Gelme Halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uganda'da Yaşayan, Nil Kıyısından Gelme Halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uganda'da Yaşayan, Nil Kıyısından Gelme Halk“ sorusuna cevap olarak “KAKULAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk ne, ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk ne demek, bulmaca soruları ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk, bulmaca ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk, ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk, bulmaca sözlüğü 'ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk', sözlükte ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk, ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk tanımı, ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk açıklaması, bulmaca çözümü ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk, sözlük ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk, ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk nedir, bulmacada ugandada yaşayan nil kıyısından gelme halk