Uğramış, yakalanmış, tutulmuş bulmacada nedir?

Uğramış, yakalanmış, tutulmuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Uğramış, yakalanmış, tutulmuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Uğramış, yakalanmış, tutulmuş“ sorusuna cevap olarak “DUÇAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'uğramış yakalanmış tutulmuş', bulmaca çözümü uğramış yakalanmış tutulmuş, uğramış yakalanmış tutulmuş açıklaması, uğramış yakalanmış tutulmuş, bulmaca soruları uğramış yakalanmış tutulmuş, uğramış yakalanmış tutulmuş tanımı, uğramış yakalanmış tutulmuş ne demek, bulmaca uğramış yakalanmış tutulmuş, sözlükte uğramış yakalanmış tutulmuş, sözlük uğramış yakalanmış tutulmuş, sözlükte uğramış yakalanmış tutulmuş ne, uğramış yakalanmış tutulmuş nedir, bulmacada uğramış yakalanmış tutulmuş