Turpgillerden, yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki bulmacada nedir?

Turpgillerden, yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Turpgillerden, yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Turpgillerden, yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KOLZA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki tanımı, sözlük turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki, bulmaca sözlüğü 'turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki', turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki, turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki açıklaması, bulmaca çözümü turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki, sözlükte turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki, turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki ne demek, sözlükte turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki ne, bulmaca soruları turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki, turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki nedir, bulmaca turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki, bulmacada turpgillerden yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki