Tuna Irmağı’nda, Osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada bulmacada nedir?

Tuna Irmağı’nda, Osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tuna Irmağı’nda, Osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tuna Irmağı’nda, Osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada“ sorusuna cevap olarak “ADAKALE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada nedir, sözlükte tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada, bulmacada tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada, tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada açıklaması, tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada, sözlük tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada, tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada ne demek, bulmaca çözümü tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada, bulmaca sözlüğü 'tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada', sözlükte tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada ne, bulmaca tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada, tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada tanımı, bulmaca soruları tuna irmağı’nda osmanlı tarihinde önemli bir yere de sahip olan ada