Tulipa gesneriana olarak tanımlanan,zambakgillerden,yaprakları uzun ve mızr bulmacada nedir?

Tulipa gesneriana olarak tanımlanan,zambakgillerden,yaprakları uzun ve mızr“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tulipa gesneriana olarak tanımlanan,zambakgillerden,yaprakları uzun ve mızr” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tulipa gesneriana olarak tanımlanan,zambakgillerden,yaprakları uzun ve mızr“ sorusuna cevap olarak “LALE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr nedir, tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr açıklaması, bulmaca çözümü tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr, tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr ne demek, bulmaca tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr, bulmaca sözlüğü 'tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr', sözlükte tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr ne, tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr tanımı, bulmaca soruları tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr, sözlük tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr, sözlükte tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr, bulmacada tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr, tulipa gesneriana olarak tanımlananzambakgillerdenyaprakları uzun ve mızr