Tropikal bölgelerde yetişen, tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç bulmacada nedir?

Tropikal bölgelerde yetişen, tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tropikal bölgelerde yetişen, tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tropikal bölgelerde yetişen, tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “HIYARŞEMBE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlük tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç, tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç, bulmaca tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç, tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç tanımı, sözlükte tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç, tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç açıklaması, bulmaca çözümü tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç, tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç nedir, bulmaca soruları tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç, tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç ne demek, sözlükte tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç ne, bulmacada tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç, bulmaca sözlüğü 'tropikal bölgelerde yetişen tüysü yapraklı ve sarı çiçekli büyük bir ağaç'