Tropik bölgelerde yetişen,bazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine bulmacada nedir?

Tropik bölgelerde yetişen,bazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tropik bölgelerde yetişen,bazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tropik bölgelerde yetişen,bazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine“ sorusuna cevap olarak “KOPAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine ne demek, sözlükte tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine ne, tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine, tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine açıklaması, bulmaca sözlüğü 'tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine', sözlükte tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine, bulmacada tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine, tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine nedir, bulmaca soruları tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine, bulmaca çözümü tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine, tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine tanımı, bulmaca tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine, sözlük tropik bölgelerde yetişenbazı erguvangillerden çıkarılan ve cila yapımında kullanılan bir çeşit reçine