Trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan, sağ tarafta veya yol bulmacada nedir?

Trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan, sağ tarafta veya yol“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan, sağ tarafta veya yol” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan, sağ tarafta veya yol“ sorusuna cevap olarak “ADA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol ne demek, sözlük trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol, bulmacada trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol, bulmaca soruları trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol, bulmaca çözümü trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol, trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol tanımı, sözlükte trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol ne, sözlükte trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol, trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol, trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol açıklaması, bulmaca sözlüğü 'trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol', bulmaca trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol, trafiğe açık bir yol üzerinde sola dönüşleri sağlayan sağ tarafta veya yol nedir