Trabzon yöresine özgü, dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte bulmacada nedir?

Trabzon yöresine özgü, dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Trabzon yöresine özgü, dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Trabzon yöresine özgü, dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte“ sorusuna cevap olarak “HIRTLAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte, sözlük trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte, bulmaca çözümü trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte, bulmaca soruları trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte, sözlükte trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte ne, bulmaca trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte, trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte nedir, trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte ne demek, sözlükte trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte, trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte tanımı, bulmaca sözlüğü 'trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte', trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte açıklaması, bulmacada trabzon yöresine özgü dana eti ve mısır unuyla yapılan bir tür köfte