Toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması bulmacada nedir?

Toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması“ sorusuna cevap olarak “DRENAJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmaca toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması, toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması tanımı, bulmaca çözümü toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması, bulmaca soruları toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması, toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması ne demek, sözlükte toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması, bulmaca sözlüğü 'toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması', toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması nedir, sözlük toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması, bulmacada toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması, sözlükte toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması ne, toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması açıklaması, toprakta biriken fazla suların çeşitli yollarla boşaltılması