Toprak, kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur bulmacada nedir?

Toprak, kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprak, kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprak, kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur“ sorusuna cevap olarak “ABARA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur, bulmaca sözlüğü 'toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur', toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur ne demek, bulmaca soruları toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur, toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur, sözlükte toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur, toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur nedir, toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur tanımı, sözlük toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur, sözlükte toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur ne, toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur açıklaması, bulmacada toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur, bulmaca toprak kum ve saman elemeye yarayan iri delikli kalbur