Toprak içinde yumru biçiminde yetişen, yenilebilen bir bitki, yer mantarı, bulmacada nedir?

Toprak içinde yumru biçiminde yetişen, yenilebilen bir bitki, yer mantarı,“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprak içinde yumru biçiminde yetişen, yenilebilen bir bitki, yer mantarı,” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprak içinde yumru biçiminde yetişen, yenilebilen bir bitki, yer mantarı,“ sorusuna cevap olarak “DOMALAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı, sözlükte toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı ne, sözlük toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı, toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı, bulmaca çözümü toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı, bulmacada toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı, toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı ne demek, bulmaca toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı, toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı nedir, bulmaca sözlüğü 'toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı', toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı tanımı, sözlükte toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı, toprak içinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı açıklaması