Toprak İçinde Yumru Biçiminde Yetişen, Yenilebilen Bir Bitki, Yer Mantarı, Keme bulmacada nedir?

Toprak İçinde Yumru Biçiminde Yetişen, Yenilebilen Bir Bitki, Yer Mantarı, Keme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprak İçinde Yumru Biçiminde Yetişen, Yenilebilen Bir Bitki, Yer Mantarı, Keme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprak İçinde Yumru Biçiminde Yetişen, Yenilebilen Bir Bitki, Yer Mantarı, Keme“ sorusuna cevap olarak “DOMALAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı79

Anahtar Kelimeler:

sözlükte toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme ne, bulmaca toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme, toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme ne demek, bulmacada toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme, bulmaca sözlüğü 'toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme', toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme açıklaması, toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme nedir, sözlükte toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme, toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme, toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme tanımı, bulmaca soruları toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme, sözlük toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme, bulmaca çözümü toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı keme