Toprak İçinde Yaşayıp Bitkilere, Köklerini Keserek Zarar Veren Bir Böcek bulmacada nedir?

Toprak İçinde Yaşayıp Bitkilere, Köklerini Keserek Zarar Veren Bir Böcek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Toprak İçinde Yaşayıp Bitkilere, Köklerini Keserek Zarar Veren Bir Böcek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Toprak İçinde Yaşayıp Bitkilere, Köklerini Keserek Zarar Veren Bir Böcek“ sorusuna cevap olarak “DANABURNU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek, bulmaca toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek, toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek tanımı, bulmaca çözümü toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek, toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek ne demek, toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek açıklaması, sözlük toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek, sözlükte toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek, toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek nedir, bulmacada toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek, bulmaca sözlüğü 'toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek', sözlükte toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek ne, toprak i̇çinde yaşayıp bitkilere köklerini keserek zarar veren bir böcek