Tohumlarından elde edilen yağ, yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki bulmacada nedir?

Tohumlarından elde edilen yağ, yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tohumlarından elde edilen yağ, yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tohumlarından elde edilen yağ, yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KOLZA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki ne, tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki ne demek, bulmacada tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki, tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki nedir, bulmaca soruları tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki, sözlükte tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki, tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki tanımı, sözlük tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki, bulmaca sözlüğü 'tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki', tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki açıklaması, tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki, bulmaca çözümü tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki, bulmaca tohumlarından elde edilen yağ yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki