Tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı bulmacada nedir?

Tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı“ sorusuna cevap olarak “CURA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı ne, tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı, tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı ne demek, tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı açıklaması, bulmaca tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı, bulmaca çözümü tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı, bulmaca sözlüğü 'tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı', tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı tanımı, tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı nedir, bulmaca soruları tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı, sözlükte tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı, bulmacada tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı, sözlük tezene ile çalınan iki ya da üç telli halk sazı