Ters Sürüklenmenin Etkisiyle Bir Alt Birimin,sürüklenmiş Bir Birimin Alnını Örtmesi bulmacada nedir?

Ters Sürüklenmenin Etkisiyle Bir Alt Birimin,sürüklenmiş Bir Birimin Alnını Örtmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ters Sürüklenmenin Etkisiyle Bir Alt Birimin,sürüklenmiş Bir Birimin Alnını Örtmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ters Sürüklenmenin Etkisiyle Bir Alt Birimin,sürüklenmiş Bir Birimin Alnını Örtmesi“ sorusuna cevap olarak “SARMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

bulmacada ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi, bulmaca çözümü ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi, sözlükte ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi, bulmaca ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi, bulmaca sözlüğü 'ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi', ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi açıklaması, sözlükte ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi ne, ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi ne demek, bulmaca soruları ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi, ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi tanımı, ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi, ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi nedir, sözlük ters sürüklenmenin etkisiyle bir alt biriminsürüklenmiş bir birimin alnını örtmesi