Teniste hızlı, iyi, karşılanamayan servis atışı bulmacada nedir?

Teniste hızlı, iyi, karşılanamayan servis atışı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Teniste hızlı, iyi, karşılanamayan servis atışı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Teniste hızlı, iyi, karşılanamayan servis atışı“ sorusuna cevap olarak “ACE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı, bulmaca soruları teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı, bulmaca teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı, sözlükte teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı, teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı tanımı, teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı nedir, sözlük teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı, teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı', sözlükte teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı ne, bulmaca çözümü teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı, teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı ne demek, bulmacada teniste hızlı iyi karşılanamayan servis atışı