Tenek, sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet bulmacada nedir?

Tenek, sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tenek, sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tenek, sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet“ sorusuna cevap olarak “KESME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet ne, bulmacada tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet, bulmaca çözümü tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet, tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet tanımı, bulmaca tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet, tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet, tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet ne demek, bulmaca sözlüğü 'tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet', tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet açıklaması, sözlükte tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet, bulmaca soruları tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet, sözlük tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet, tenek sac gibi şeyleri kesmek için kullanılan alet nedir