Teknenin sancaktan iskeleye, iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması bulmacada nedir?

Teknenin sancaktan iskeleye, iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Teknenin sancaktan iskeleye, iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Teknenin sancaktan iskeleye, iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması“ sorusuna cevap olarak “YALPA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı90

Anahtar Kelimeler:

sözlükte teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması, bulmaca çözümü teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması, teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması nedir, sözlükte teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması ne, teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması açıklaması, bulmaca teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması, bulmaca soruları teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması, bulmaca sözlüğü 'teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması', teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması ne demek, bulmacada teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması, sözlük teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması, teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması, teknenin sancaktan iskeleye iskeleden sancağa dalgaların bordadan alınması ile sallanması tanımı