Teknelerde, bayrak ya da direği yukarı çekmek bulmacada nedir?

Teknelerde, bayrak ya da direği yukarı çekmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Teknelerde, bayrak ya da direği yukarı çekmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Teknelerde, bayrak ya da direği yukarı çekmek“ sorusuna cevap olarak “YISA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek açıklaması, bulmaca çözümü teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek, bulmacada teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek, bulmaca sözlüğü 'teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek', bulmaca soruları teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek, sözlük teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek, teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek, bulmaca teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek, teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek nedir, teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek ne demek, sözlükte teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek ne, sözlükte teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek, teknelerde bayrak ya da direği yukarı çekmek tanımı