Tekirdağ Yöresine Özgü, 'gacal' Da Denilen Bir Tür Patlıcan Yemeği bulmacada nedir?

Tekirdağ Yöresine Özgü, 'gacal' Da Denilen Bir Tür Patlıcan Yemeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tekirdağ Yöresine Özgü, 'gacal' Da Denilen Bir Tür Patlıcan Yemeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tekirdağ Yöresine Özgü, 'gacal' Da Denilen Bir Tür Patlıcan Yemeği“ sorusuna cevap olarak “KAYIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği tanımı, bulmaca çözümü tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği, sözlük tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği, tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği açıklaması, bulmaca sözlüğü 'tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği', bulmaca tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği, bulmaca soruları tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği, bulmacada tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği, tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği, tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği nedir, sözlükte tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği ne, sözlükte tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği, tekirdağ yöresine özgü gacal da denilen bir tür patlıcan yemeği ne demek