Tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş,genetik ya bulmacada nedir?

Tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş,genetik ya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş,genetik ya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmiş,genetik ya“ sorusuna cevap olarak “KLON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya açıklaması, tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya nedir, bulmacada tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya, bulmaca soruları tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya, bulmaca tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya, bulmaca sözlüğü 'tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya', tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya tanımı, tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya ne demek, sözlükte tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya ne, sözlükte tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya, tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya, sözlük tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya, bulmaca çözümü tek bir hücre veya organizmadan eşeysiz üreme yoluyla türetilmişgenetik ya