Tek at koşturularak çekilen, üzeri kapalı, yanları açık bir tür araba bulmacada nedir?

Tek at koşturularak çekilen, üzeri kapalı, yanları açık bir tür araba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tek at koşturularak çekilen, üzeri kapalı, yanları açık bir tür araba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tek at koşturularak çekilen, üzeri kapalı, yanları açık bir tür araba“ sorusuna cevap olarak “PARAÇOL”, “PARAŞOL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba', bulmaca tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba, tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba nedir, bulmaca soruları tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba, bulmacada tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba, sözlük tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba, bulmaca çözümü tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba, sözlükte tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba ne, tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba ne demek, tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba açıklaması, tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba, sözlükte tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba, tek at koşturularak çekilen üzeri kapalı yanları açık bir tür araba tanımı