Tatlı,tuzlu,ekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat bulmacada nedir?

Tatlı,tuzlu,ekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tatlı,tuzlu,ekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tatlı,tuzlu,ekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat“ sorusuna cevap olarak “UMAMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat, bulmacada tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat, tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat açıklaması, tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat, bulmaca sözlüğü 'tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat', tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat nedir, bulmaca soruları tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat, sözlükte tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat ne, tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat ne demek, bulmaca çözümü tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat, bulmaca tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat, sözlük tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat, tatlıtuzluekşi ve acı tatları dışında kalan beşinci tat tanımı