Tatlı, tuzlu, ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat bulmacada nedir?

Tatlı, tuzlu, ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tatlı, tuzlu, ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tatlı, tuzlu, ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat“ sorusuna cevap olarak “UMAMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat nedir, tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat ne demek, sözlükte tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat, tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat açıklaması, bulmaca çözümü tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat, sözlükte tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat ne, sözlük tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat, tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat tanımı, bulmacada tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat, bulmaca soruları tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat, bulmaca sözlüğü 'tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat', tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat, bulmaca tatlı tuzlu ekşi ve acı tatlar dışında kalan beşinci tat