Tarlanın kıyısında, önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer bulmacada nedir?

Tarlanın kıyısında, önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarlanın kıyısında, önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarlanın kıyısında, önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer“ sorusuna cevap olarak “ABUNLUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer açıklaması, tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer tanımı, tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer, bulmaca tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer, sözlükte tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer ne, bulmaca soruları tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer, tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer nedir, sözlük tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer, tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer ne demek, sözlükte tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer, bulmaca sözlüğü 'tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer', bulmacada tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer, bulmaca çözümü tarlanın kıyısında önce gübre biriktirilip sonra arpa dikilen yer