Tarla, bağ ve bahçe çevresine açılan hendek bulmacada nedir?

Tarla, bağ ve bahçe çevresine açılan hendek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarla, bağ ve bahçe çevresine açılan hendek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarla, bağ ve bahçe çevresine açılan hendek“ sorusuna cevap olarak “KESİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek, tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek açıklaması, sözlük tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek, tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek ne demek, tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek, tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek nedir, tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek tanımı, bulmaca tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek, bulmaca çözümü tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek, bulmaca sözlüğü 'tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek', bulmacada tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek, sözlükte tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek ne, sözlükte tarla bağ ve bahçe çevresine açılan hendek