Tarla sürülürken açılan kanal, hark bulmacada nedir?

Tarla sürülürken açılan kanal, hark“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tarla sürülürken açılan kanal, hark” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tarla sürülürken açılan kanal, hark“ sorusuna cevap olarak “AGOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

tarla sürülürken açılan kanal hark, bulmaca soruları tarla sürülürken açılan kanal hark, sözlükte tarla sürülürken açılan kanal hark, tarla sürülürken açılan kanal hark açıklaması, tarla sürülürken açılan kanal hark nedir, bulmaca sözlüğü 'tarla sürülürken açılan kanal hark', bulmacada tarla sürülürken açılan kanal hark, sözlük tarla sürülürken açılan kanal hark, tarla sürülürken açılan kanal hark ne demek, sözlükte tarla sürülürken açılan kanal hark ne, bulmaca tarla sürülürken açılan kanal hark, bulmaca çözümü tarla sürülürken açılan kanal hark, tarla sürülürken açılan kanal hark tanımı