Tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair, yazar ve gazeteci bulmacada nedir?

Tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair, yazar ve gazeteci“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair, yazar ve gazeteci” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair, yazar ve gazeteci“ sorusuna cevap olarak “ŞİNASİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci, sözlükte tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci ne, bulmaca çözümü tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci, bulmacada tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci, tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci nedir, tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci tanımı, sözlük tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci, tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci açıklaması, tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci ne demek, bulmaca sözlüğü 'tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci', tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci, bulmaca soruları tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci, sözlükte tanzimat edebiyatının öncülerinden olan ünlü şair yazar ve gazeteci