Tanınan, bilinen varlıkları görme, işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt bulmacada nedir?

Tanınan, bilinen varlıkları görme, işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tanınan, bilinen varlıkları görme, işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tanınan, bilinen varlıkları görme, işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt“ sorusuna cevap olarak “AGNOSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt, sözlükte tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt ne, tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt nedir, bulmacada tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt, tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt tanımı, bulmaca çözümü tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt, bulmaca tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt, bulmaca soruları tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt, sözlükte tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt, bulmaca sözlüğü 'tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt', tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt açıklaması, tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt, tanınan bilinen varlıkları görme işitme gibi duyu organları yoluyla ayırt ne demek