Tam Olgunlaşmamış, Yarı Ham Sebze Veya Meyve bulmacada nedir?

Tam Olgunlaşmamış, Yarı Ham Sebze Veya Meyve“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tam Olgunlaşmamış, Yarı Ham Sebze Veya Meyve” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tam Olgunlaşmamış, Yarı Ham Sebze Veya Meyve“ sorusuna cevap olarak “AĞILCIN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve açıklaması, bulmaca tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve, tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve nedir, tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve ne demek, sözlükte tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve, bulmaca soruları tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve, bulmaca çözümü tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve, sözlükte tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve ne, bulmaca sözlüğü 'tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve', tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve, bulmacada tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve, sözlük tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve, tam olgunlaşmamış yarı ham sebze veya meyve tanımı